Представники Всеукраїнського об’єднання ветеранів завітали до Київської загальноосвітньої школи №140

Дата: 11.01.2019 Переглядів: 69

9 січня делегація Всеукраїнського об’єднання ветеранів зустрілися з педагогічним та учнівським колективом Київської загальноосвітньої школи №140. Серед гостей школи були учасники мистецького десанту на Донбасі: голова Секретаріату ВОВ Віктор Ткаченко та провідний конструктор КБ Антонова Олександр Козулько.

Гості привезли школярам вітання з фронту, грамоту від Всеукраїнського об’єднання ветеранів, подяку від бійців з передової, Державний Прапор України, підписаний бійцями Збройних Сил України та поповнення для шкільної бібліотеки.

Також представники Всеукраїнського об’єднання ветеранів передали колективу школи вісники «Український ветеран» і фото та відео звіт про вручення їхніх подарунків бійцям ЗСУ та проведення концертного турне бойовими частинами Донбасу.

Школярі із зацікавленістю переглянули слайд-шоу фотографій з поїздки, які прокоментував старший волонтерської групи Віктор Ткаченко.

Директор Київської загальноосвітньої школи №140 Оксана Семенюк красно подякувала гостям за подарунки, цікаві розповіді та корисну справу Всеукраїнського об’єднання ветеранів.

Наприкінці зустрічі гості та школярі зробили кілька світлин на пам’ять.

Нагадаємо, що напередодні поїздки на Донбас, волонтерською групою Всеукраїнського Об’єднання ветеранів отримано від шкільних колективів трьох київських шкіл подарунки, обереги, малюнки та гостинці, які за тиждень було вручено нашим захисникам на Донбасі.