Презентація фотокниги «.RAW Історія змін українців та армії»

Дата: 04.03.2017 Переглядів: 240

Співробітники Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції  долучилися до презентації фотокниги «.RAW Історія змін українців та армії», яка відбулася  3 березня у галереї «Дукат», що  на вул. Рейтарській, 8Б.

 

Це видання – черговий етап масштабного проекту «Армія. Друге народження», ініційованого Міністерством оборони України спільно з ГО «СтратКом Україна». Основне завдання проекту – відстежувати та задокументовувати становлення нового українського війська через спогади очевидців і безпосередніх учасників процесу.

Фотокнига була створена за підтримки Міноборони робочою групою, до складу якої увійшли агенція стратегічних комунікацій «СтратКом Україна», творча агенція POLE ZORU, 33 провідних фотожурналісти, фотографи та куратори з України, США, інших країн. Фотоісторія складається з 137 документальних фотографій, знятих на лінії фронту, які супроводжуються описами про місце, час та обставини зйомки.

Книга представляє  постреволюційні події, так звану «гібридну війну»,  ATO, зміни в українському суспільстві та відродження української армії. Видання, за словами авторів, є унікальним з точки зору відображення  сучасних подій у найкращих традиціях світової фотодокументалістики.

Без прикрас, справжні, необроблені фотографії фіксують події на передовій та історії людей, котрі творять літопис нового суспільства та нової армії. Літопис, який свідчить, що Україна вже ніколи не буде колишньою.

У рамках презентації відбулася фотовиставка обраних робіт з книги.