Продовжує роботу мобільно-консультативний пункт Іванківського ЦСПР

Дата: 12.06.2018 Переглядів: 46

Продовжуючи роботу мобільно-консультативного пункту, фахівці Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації населення (належить до сфери управління Служби) працювали у сусідньому Поліському районі.

У селах Максимовичі та Зелена Поляна було проведено соціальне консультування, інформаційні бесіди та індивідуальне консультування. Фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою Анна Осипенко консультувала  мешканців з питань пільг та соціальних гарантій, передбачених законодавством для учасників АТО та їх сімей.

Також під час звернень проводились інформаційні  бесіди з приводу роботи ЦСПР загалом і по роботі з  потерпілими зокрема. Психологом центру було проведено індивідуальні консультування з урахуванням особливих потреб, спричинених тими чи іншими  життєвими обставинами. Насамкінець, всі отримали, як завжди, друковану продукцію центру – інформаційні буклети та газету «Голос Довіри». Для громадян це можливість ознайомитися більш детально з всіма напрямками та формами роботи спеціалістів Іванківського ЦСПР, отримати контактні дані.

Завдяки взаємодії з представниками  Іванківського районного центру  зайнятості, фахівці ЦСПР мають можливість відвідати віддалені села та провести роботу мобільно-консультативного пункту на виїзді. Цього разу фахівці центру працювали з командою відповідальних професіоналів своєї справи, представниками  Іванківського центру зайнятості – Оленою Гончаренко, Бюро безоплатної правової допомоги – Олегом Борсуком, Поліського Управління соціального захисту населення – Марією Кульчицькою,  Управлінням пенсійного фонду – Олесею Кравченко.

Окрему подяку за співпрацю фахівці  ЦСПР висловлюють    Андрію  Лещенку, голові с. Максимовичі та Вірі Білько, голові с. Зелена Поляна за добре організовану роботу й гостинність.  Двері Іванківського ЦСПР завжди відкриті для спілкування та надання послуг всім категоріям населення.