Продовжується об’єднавча робота серед ветеранів АТО Миколаївщини

Дата: 11.06.2018 Переглядів: 141

Учасники антитерористичної операції Миколаївщини провели 9-10 червня з’їзд представників своїх громадських організацій області у місті Очаків. Море та гарна погода не завадили плідній праці по об’єднанню руху ветеранів АТО, пошуку шляхів реалізації соціального захисту та взаємодії з владою.

Протягом двох днів проведений тренінг “Ефективні методи співпраці активістів громадянського суспільства та влади у напрямку підвищення соціального захисту учасників бойових дій”, на якому були відпрацьовані проблемні напрями у соціальному захисті ветеранів. В якості одного з фасилітаторів заходу участь  взяв головний спеціаліст Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Миколаївській області Павло Саєнко.

У заключній частині тренінгу також взяли участь Леся Василенко, фундатор “Юридичної сотні”; Єльчієва О. Р., директор Департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОДА;  Степанець Ю. Б., заступник Миколаївського міського голови, учасник АТО; Василенко С.М., директор Департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Підсумкове обговорення вийшло жвавим, цікавим та “без краваток”. На згадку про захід учасникам вручено пам’ятні подарунки від голови Миколаївської облдержадміністрації.

Основними підсумки з’їзду стало продовження об’єднавчої роботи по створенню обласної ради/спілки, посилення координації та взаємодії між громадськими організаціями, налагодження тісної співпраці з органами державної влади у напрямку соціального захисту ветеранів та їх родин.

Організаторами та спонсорами заходу виступили Миколаївська ОДА, народний депутат Козир Б. Ю., громадське об’єднання “Асоціації учасників та інвалідів АТО”, м. Миколаїв, пансіонат “Надія”, м. Очаків.