Привітання Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції А. Дерев’янка до Дня партизанської слави

Дата: 18.09.2015 Переглядів: 299

Шановні учасники партизанського й підпільного руху!
Дорогі ветерани!

Вітаємо вас, сильних духом, мужніх захисників Вітчизни з Днем партизанської слави!

Найважчі та найжорстокіші випробування випали на долю нашого народу у роки Другої світової війни. Мільйони українців пройшли крізь це пекло і не скорилися. В умовах тотального терору сформувався рух опору, який став грізною народною силою. На тернистому шляху підпільної боротьби полягли десятки тисяч синів і дочок України. Це гірка історична правда. Але їхня жертва, принесена в ім’я свободи нашого народу та майбутніх поколінь, не була марною. Ми пам’ятаємо і шануємо Ваш подвиг. Своєю хоробрістю і героїзмом, відвагою та безмежною любов’ю до Батьківщини учасники руху опору довели усьому світові, що Україна ніколи не скориться загарбникам. У цей день ми складаємо шану тим, хто не дожив до наших днів, і тим, хто через усе життя несе біль від ран, від втрати бойових побратимів, гіркі спогади про труднощі партизанських стежок.
Низький уклін Вам за Велику Перемогу, за трудові звершення у повоєнні роки, за мудрість і підтримку у розбудові незалежної демократичної України.
Міцного вам здоров’я на довгі роки, щастя, благополуччя та душевного спокою. Нехай над нами буде завжди мирне небо!

з повагою

Голова Державної служби України
у справах ветеранів війни та
учасників антитерористичної операції
Артур Дерев’янко