Привітання Ігоря Мальцева з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників

Дата: 27.10.2017 Переглядів: 86

Шановні ветерани!

День визволення України від фашистських загарбників — це свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистів та її союзників за межі України під час Другої світової війни.

Надто велику ціну заплатили ми за мирне життя – мільйони загиблих, навіки зламані людські долі, невимовний біль та горе учасників воєнних подій… Осколки тієї епохи все ще летять і ранять нас, а сама війна назавжди залишиться незагоєною раною, жахливим шрамом нашої пам’яті.

Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, кому не судилося повернутися живим, хто залишився лежати на полях битв під скромними обелісками, та віддаємо данину поваги нині живим учасникам війни, які, ризикуючи життям, звільнили нашу землю від окупантів.

У цей день ми вшановуємо пам’ять мільйонів полеглих за визволення української землі представників усіх національностей і співвітчизників, які загинули в боях на окупованій території, в концтаборах та у фашистській неволі.

За нинішніх умов, коли наша країна знову протистоїть неоголошеній війні, ваші сила духу та непохитна віра у торжество добра над злом стали прикладом та надихнули молоде покоління українців, якому знову доводиться відстоювати свободу та територіальну цілісність нашої держави, право самостійно вирішувати долю країни та будувати щасливе майбутнє наших дітей.

Шановні ветерани! Від імені Державної служби України у справі ветеранів війни та учасників антитерористичної операції та від себе особисто вітаю вас із знаменною, героїчною датою! Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, довголіття та світлих почуттів упродовж років! Нехай Господь дарує кожному з вас сили й наснаги, добра, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливим!

Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!

 

з повагою,

Перший заступник Голови Державної

служби України у справах ветеранів війни

та учасників антитерористичної операції

І. В. Мальцев