Привітання з 73-ї річницею визволення м. Києва від нацистських загарбників

Дата: 04.11.2016 Переглядів: 399

Шановні кияни, ветерани, учасники антитерористичної операції!

Минуло 73 роки з того дня, коли Київ був звільнений від фашистської окупації, яка тривала довгі 777 дні. Вранці 6 листопада 1943 року війська 1-го Українського фронту під командуванням Миколи Ватутіна увійшли до столиці України. Ця Перемога над ворогом отримала широкий міжнародний резонанс. Лондонське радіо сповістило: “Взяття Києва радянськими військами є перемогою, яка має величезне не тільки воєнне, але й моральне значення… Німеччина чує похоронні дзвони. На неї насувається лавина”. Дійсно, ця великомасштабна операція стала центральною подією в битві за Україну.

Але і донині не вщухає біль людських втрат у тій жахливій смертоносній битві. Український народ завжди пам’ятатиме тих, хто гідно пройшов важкими дорогами війни, сумлінно виконав священний обов’язок — мужньо захищав від загарбників свій рідний край. За мужність і героїзм при визволенні Києва було нагороджено орденами і медалями 17500 бійців і командирів, а 668 з них стали Героями Радянського Союзу.

В цей день ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих фронтовиків, віддаємо данину поваги й шани колишнім підпільникам і партизанам, оборонцям та визволителям рідної землі.

Минають роки, покоління змінює покоління, але, нажаль, до нас знов повернулися ті страшні часи, коли здригається рідна земля, спалахують домівки та гинуть мирні жителі. На нашу долю також випало тяжке випробування війною. Тепер ми не з чуток знаємо, яким важким є шлях до мирних днів, та дуже віримо і надіємося, що найближчим часом над нашими домівками засяє сонце і настане довгоочікуваний мир та злагода.

Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції була та завжди буде відкритою до всіх ветеранських організацій, до кожного ветерана. В любий день і в любий час! Ласкаво запрошую до Служби!

Від імені Служби і себе особисто вітаю всіх ветеранів та жителів міста-героя Києва з 73-ю річницею визволення від нацистських загарбників.

Щиро зичу вам, дорогі кияни, миру, спокою, благополуччя, злагоди і добра. Бажаю впевненості у своїх силах і щасливому завтрашньому дні, творчих успіхів і трудових досягнень задля процвітання нашого рідного міста і єдиної незалежної України!

Хай квітне наш рідний Київ!

Голова Служби А. В. Деревянко