Психолог ЦСПР у м. Коростень: “Життя – картина, ти її творець”

Дата: 31.01.2019 Переглядів: 48

30 січня фахівці Центру соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені, що належить до сфери управління Служби, провели семінар з елементами тренінгу «Життя – картина, ти її творець» у військовій частині, яка знаходиться в с. Ушомир Коростенського району.

Мета заходу – показати військовослужбовцям, що попри життєві негаразди наше життя – головна цінність. Девізом заходу став вислів Сократа: «Життя – це безцінний дар, який дається людині при народженні, й те, як людина розпоряджається ним, залежить від неї самої».

Впродовж зустрічі практичний психолог Ольга Мовчанюк ознайомила учасників заходу, серед яких були й демобілізовані учасники АТО, з новітніми методиками розпізнавання важких життєвих ситуацій та способами їх вирішення.

Соціальний педагог Ірина Паламарчук провела вправи, направлені на розуміння цінності кожної особистості, необхідності взаємодопомоги та підтримки, як у колі родини, так і при виконанні службових обов’язків.

Командування військової частини висловило вдячність за організацію та проведення семінару-зустрічі з військовослужбовцями частини. Оскільки особовий склад військової частини бере участь в ООС на сході нашої країни, їм така допомога вкрай необхідна.

Центр реабілітації у м. Коростені буде й надалі підтримувати співпрацю з військовою частиною, про що  домовились під час зустрічі.