Різдвяні подарунки українській армії

Дата: 29.01.2018 Переглядів: 42

Делегація тернопільських «афганців» на чолі з головою Тернопільської обласної організації УСВА Сергієм Лісовим та головою Монастириської районної організації УСВА Ігорем Сендзіком з різдвяними подарунками відвідали українських бійців в зоні АТО.

До збору продуктів харчування та засобів гігієни для українських військових долучились ветерани-«афганці» з Теребовлянського, Зборівського, Шумського, Бережанського, Борщівського, Збаразького, Гусятинського, інших районів та міста Тернопіль. Учні та педагогічний колектив Гримайлівської загальноосвітньої школи підготували солодкі подарунки і малюнки нашим воїнам.

Ветерани-«афганці» Тернопільщини відвідали позиції 128-ї бригади Добровольчого українського корпусу та підрозділ «Евакуація – 200» цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, побувавши в Краматорську, Авдіївці, Констянтинівці і Гірняку.

Ветерани-«афганці» також доставили дитячий зимовий одяг для будинків-інтернатів, що знаходяться в прифронтовій зоні.

Загалом дві тонни подарунків саме на різдвяні свята доставлені на передову, за які щиро подякували українські воїни «афганцям» Тернопільщини.