Розширена Рада Всеукраїнського об’єднання ветеранів

Дата: 08.12.2017 Переглядів: 56

Розширена Рада Всеукраїнського об’єднання ветеранів

Представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Івано-Франківській області Володимир Веркалець прийняв участь в Розширеній Раді Всеукраїнського об`єднання ветеранів

7 грудня 2017 року в м. Івано-Франківську  розпочалася дводенна Розширена Рада Всеукраїнського об`єднання ветеранів за участю представників всіх областей України. У роботі Ради взяли участь понад 70 представників ветеранських організацій,

Із вітальним словом до присутніх звернувся Володимир Веркалець , привітав усіх та побажав їм плідної праці,  наголосивши, що  одним із пріоритетів державної політики нашої країни є соціальний захист та турбота про ветеранів  і саме завдяки цьому в Івано-Франківській області налагоджено тісну співпрацю між громадськими організаціями ветеранів та органами виконавчої влади.

Учасників Ради привітав голова Всеукраїнського об’єднання ветеранів  В.Гуменюк, представники громадських організацій ветеранів поділилися досвідом своєї роботи, наголосили на необхідності співпраці з молоддю.

Під час двохденної конференції ветерани обговорять багато питань, що пов*язані з роботою ветеранських організацій,питань змін до існуючого законодавства,екологічні проблеми та шляхи їх вирішення, а також на закінчення буде прийнята резолюція і передана відповідним державним органам для опрацювання.