Шановні військовослужбовці, ветерани війни, учасники антитерористичної операції! Шановні захисники України!

Дата: 13.10.2017 Переглядів: 130

Від імені Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції сердечно вітаю Вас, дорогі друзі, з Днем захисника України – святом, яке увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

Символічним є, що саме в цей день, 14 жовтня, у свято Покрови Пресвятої Богородиці в Україні відзначають не тільки День захисників України, але й День українського козацтва та річницю створення Української Повстанської Армії.

Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.

Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро й благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу: «Покрий нас чесним своїм Покровом та захисти нас від усякого зла!»

Немає більш благородної місії, ніж захист свого народу, рідної землі.

Подвиг захисників Вітчизни — це та велика і велична правда історії. Це – постійна школа виховання молоді, яка обирає за професію військову справу і служить збереженню миру у своїй країні та далеко поза її межами. Це – взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

Це свято єднає всіх, хто причетний до високого звання „Захисник” – звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків, до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму. І цього зв’язку не порушать навіть найбільші зміни в сучасному світі.

Тож щиро бажаю всім нинішнім і майбутнім захисникам рідної землі, ветеранам, їх сім’ям, близьким і друзям міцного козацького здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди!

Нехай овіяне славою свято додасть усім нам енергії та оптимізму, прагнення примножувати свій внесок у будівничий потенціал та оборонну міць своєї держави!

З повагою

Перший заступник Голови                                                                      І. В. Мальцев