Шановні військовослужбовці, ветерани війни, учасники антитерористичної операції!

Дата: 13.10.2016 Переглядів: 418

Від імені Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції щиро вітаю Вас з Днем захисника України – святом мужності і честі! Його відзначення на державному рівні – гідне вшанування національно-історичних, патріотичних традицій українського народу.

Не було та немає більш благородної справи, ніж захист свого народу, рідної Батьківщини. У нашій пам’яті назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь українців, їх безмежна відданість та любов до рідної землі. Тож із покоління в покоління передаються у спадщину такі святі поняття, як любов до Вітчизни, честь та вірність своєму народові.

Сьогодні весь християнський світ святкує Покрова Пресвятої Богородиці. Цей день – своєрідний оберіг, який допомагає захисникам своєї землі здобути перемогу. Саме тому, ще воїни Запорізької Сечі  шанували це свято і були вдячні своїй покровительці за захист. І ми завжди у цей день будемо віддавати шану тим, хто боронить спокій наших дітей.

Нинішні захисники України стали гідними нащадками слави своїх предків. Саме завдяки  винятковій мужності, героїзму патріотів України підступного ворога було зупинено.

З нагоди всенародного свята висловлюю велику подяку усім  військовослужбовцям, учасникам антитерористичної операції та ветеранам військової служби, представникам волонтерського руху за самовіддану службу, високу громадянську позицію, особисту шляхетність.

У цей святковий день бажаю Вам міцного здоров’я, родинного благополуччя та нових здобутків в ім’я захисту нашої Батьківщини – України.

 

Голова Служби                   

А. В. Дерев’янко