15 липня – День українських миротворців

Дата: 14.07.2017 Переглядів: 108

Шановні воїни-учасники українських миротворчих місій!

15 липня держава відзначає День українських миротворців, присвячений всім тим, хто несе мир та підтримує стабільність далеко від своєї рідної землі. Прийміть найщиріші та найсердечніші вітання з нагоди такого важливого на сьогодні для усієї країни свята!

Це свято є свідченням глибокої поваги громадян України до учасників миротворчих операцій, ознакою нерозривного зв’язку усіх поколінь українських захисників миру на землі та пам’ятним днем, коли ми вшановуємо ветеранів, спадкоємців і продовжувачів славних бойових традицій.

Турбота про ветеранів, в тому числі, і миротворців – це справа всього суспільства, адже саме вони зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути справжніми патріотами своєї держави.

Безсумнівно, професія миротворця, як і раніше, є дуже ризикованою, вона вимагає надзвичайної мужності, сили духу, вміння долати перешкоди, здатності ефективно діяти у непередбачуваних ситуаціях.

Миротворча діяльність українських військових, їх професіоналізм у виконанні службових обов’язків, в тому числі, й у роботі з надання гуманітарної допомоги, заслужила високу оцінку з боку Організації Об’єднаних Націй, котра неодноразово висловлювала вдячність нашій державі за внесок у справу утвердження миру в усьому світі.

Це безпосередньо сприяє зростанню авторитету України на світовій арені, як надійного військового партнера.

Сьогодні, коли прийшов час захищати власну Батьківщину, ви стали миротворцями на своїй землі. На українській Донеччині та Луганщині ви мужньо обороняєте наш дім і нашу свободу. Ваш героїчний внесок у боротьбу із загарбниками ніколи не забудуть нащадки. Хай Господь оберігає вас у цій благородній справі.

Нехай глибока людська вдячність та пошана і надалі супроводжує вас, а любов та підтримка рідних завжди будуть надійними оберегами.

Щира вам подяка та низький уклін за відвагу, терпіння, стійкість, мужність та героїзм проявлений під час виконання військових завдань.

Вічна пам’ять українським солдатам і офіцерам, які віддали життя за наш мир та спокій!

Нових звершень всім нам в ім’я Українського народу!

 

з повагою

Перший заступник Голови

Ігор Мальцев