Служба завжди на зв’язку з громадянами

Дата: 12.09.2017 Переглядів: 51

Сьогодні, 12 вересня, у приміщенні клубу Кабінету Міністрів України (вул. Інститутська, 7,           м. Київ) перший заступник голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції  Ігор Мальцев взяв участь у прямій телефонній лінії Кабінету Міністрів України.

Перед початком прийому дзвінків від громадян, було проведено брифінг, на якому Ігор Мальцев ознайомив присутніх з напрямами діяльності, досягненнями та подальшими планами роботи Служби.

На брифінгу були присутні: керівники структурних підрозділів Служби, представники Всеукраїнського об’єднання „Українська асоціація інвалідів АТО”, громадської організації „Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій”, журналісти Українських національних новин, інформаційного агентства „Інтерфакс Україна”, Аналітичної служби новин, центрального друкованого органу Міністерства оборони України „Народна армія”, газети „Урядовий кур’єр”.

Цього разу питання від громадян стосувались: соціальних пільг, підняття соціальних стандартів, допомоги інвалідам війни в отриманні житла, сприяння батькам у розслідуванні обставин загибелі свого сина у зоні проведення АТО тощо.

Протягом двох годин надійшло 10 телефонних звернень. Деякі особи емоційно висловлювалися, скаржилися на житейські обставини, а подекуди байдужість представників місцевої влади та органів місцевого самоврядування у вирішенні порушених ними питань.

Важливо, що ніхто з тих, хто додзвонився не залишився без уваги. На всі поставлені запитання було надано відповіді та пропозицій щодо їх вирішення.