Святковий концерт для військовослужбовців «Україна понад усе!»

Дата: 28.08.2017 Переглядів: 35

У незвичному форматі цього разу відбулася зустріч представників Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що перебуває у сфері управління Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції з військовослужбовцями в/ч А2435. На запрошення командира частини Борисенка М.В. організувати проведення святкового концерту «Україна понад усе!» до 26-річниці Незалежності України, відгукнулися фахівець із соціальної роботи центру Ірина Струпова (ведуча заходу) та викладач Іванківської дитячої школи мистецтв ім.М.Примаченко Сергій Матюшок з «командою» своїх вихованців.

До зали будинку культури с.Дитятки Іванківського району Київської області, окрім бійців вищезгаданої частини, завітали також представники Національної гвардії України.

Зі словами вітання до присутніх звернулися командир полку по роботі з особовим складом підполковник Тищенко Д.М. та директор центру Бабич Г.Г.

Гучними оплесками присутні зустрічали найменшого учасника концерту Тараса Струпова. Проникливо звучали пісні у виконанні Олександри Руденко. Чарував грою на саксофоні Сергій Костін, а брати Сашко та Артем Грузд демонстрували свої музичні здібності, виконуючи знайомі мелодії на гітарі та іоніці.

Запальною була гра-танок «Українці в Європі». Звучали пісні, що славили нашу державу та український народ.