Свято жінок

Дата: 04.03.2016 Переглядів: 141

8 березня! У цей березневий день прекрасна половина людства чекають кольорів ніжності, чарівності, подарунків… Так вже традиційно склався цей день. Усі з нетерпінням чекають його та радіють, коли він приходить.

Напередодні свята 4 березня у Центрі соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи міста Коростень в залі ігрової терапії відбувся захід для сімей учасників АТО, переселенців та дітей, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

DSC03810

Волонтери Центру, серед яких є підлітки, батьки яких боронять незалежність країни в зоні АТО, під керівництвом соціального педагога Ірини Олександрівни Подік підготували та показали присутнім казку “Червона шапочка” на новий лад. Після вистави провели з дітьми та матерями веселі розважальні конкурси. Море посмішок не сходило з облич присутніх.

Колектив Центру щиро вітає всіх жінок України з таким чудовим весняним святом. Нехай ніколи не обминає Вас турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих гараздів!

від колективу Центру вітає О.Подік – соціальний педагогЦентру