У Чорноморському університеті військовослужбовці проходять соціальну адаптацію за проектом “Україна-Норвегія”

Дата: 17.09.2018 Переглядів: 139

14 вересня у Чорноморському національному університеті ім. Петра Могили (м. Миколаїв) стартував навчальний курс «Практичний веб-дизайн: проектування, створення та супроводження веб-вузла».

Цей курс став можливий завдяки Міжнародному фонду соціальної адаптації в рамках проекту «Україна-Норвегія», який спрямований на професійну перепідготовку і соціальну адаптацію військовослужбовців та членів їхніх сімей в Україні.

Розпочався захід з урочистого прослуховування гімнів двох держав – Норвегії та України. Потім перед учасниками групи виступили викладач, психолог благодійної організації «Конверсія військових кадрів» Олена Дроботун та головний спеціаліст Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Саєнко Павло Павлович, який майже два роки назад сам був студентом цих курсів.

Нагадаємо, що це не перша група, яка вивчає такий навчальний курс у Чорноморському університеті. Раніше 36 військовослужбовців та членів їхніх сімей пройшли курси підвищення кваліфікації за аналогічним напрямом за підтримки Міжнародного фонду соціальної адаптації в рамках проекту «Україна-Норвегія».

За матеріалами ЧНУ ім. П. Могили (фото)