У Франківську шкільні команди позмагалися в інтелектуальній грі, приуроченій до Дня Героїв

Дата: 22.05.2017 Переглядів: 91

19 травня, в Івано-Франківську, за ініціативи  представника Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції  в області Веркальця В. Ф., громадського об’єднання членів сімей загиблих та зниклих безвісти в зоні АТО, за підтримки департаменту освіти та науки міськвиконкому, департаменту молодіжної політики та спорту міськвиконкому, ветеранських організацій, Народної Самооборони та Народної ради Прикарпаття  10 шкільних команд зібралися, щоб позмагатися в інтелектуальній грі “Що? Де? Коли?”, приуроченій до Дня Героїв – загиблих під час бойових дій на сході України  жителів міста. Гра носила характер патріотично-виховного спрямування.

На даний захід були запрошені родичі Героїв Небесної Гвардії, які ділилися спогадами з життя свого сина, чоловіка, батька.

Гру розпочали з вшанування хвилиною мовчання полеглих в  антитерористичній операції, молитвою та піснею про людей, які віддали своє життя за рідну землю.

Переможці турніру були нагороджені кубком та пам’ятними медалями, а кожна школа-учасник отримала літературу про історію життя полеглих бійців.