У гарнізонному храмі м. Одеси відбулася Божественна літургія

Дата: 09.01.2019 Переглядів: 79

В неділю перед Різдвом Христовим у військовому Свято-Троїцькому гарнізонному храмі м. Одеси відбулася Божественна літургія, де поряд з парафіянами храму, учасниками АТО/ООС був присутній завідувач Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів та учасників антитерористичної операції Микола Сторожук.

Саме в цей день, 6 січня, Всесвятійший Вселенський Патріарх Варфоломій вручив Предстоятелю Православної Церкви України Блаженнійшому митрополиту Київському і всієї України Епіфанію та Президенту України – Верховному Головнокомандувачу Збройних Сил України Петру Порошенку Томос про автокефалію Української Церкви.

Після богослужіння голова регіонального управління військового духовенства “Південь”, старший військовий капелан Одеської єпархії Православної Церкви України митрофорний протоієрей Василь Вирозуб привітав парафіян з історичною подією – наданням Томосу. Ця чудова новина була сприйнята парафіянами храму бурхливими оплесками.

Слово також було надано представнику Служби М. Сторожуку. Звертаючись до присутніх він зазначив: «Я маю високу честь в цей знаменний та історичний день отримання Томосу бути разом з Вами, дякувати Богу та радіти цій визначній події. Від іменні Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції засвідчую всім вам нашу глибоку повагу та у вашій присутності вручаю почесну грамоту Служби настоятелю Свято-Троїцького храму, головному військовому капелану регіонального управління військового духовенства «Південь» Василю Вирозубу.

Головний капелан у свою чергу сердечно подякував за високу довіру та запевнив, що і надалі буде активно працювати на благо Українського війська і духовно підтримувати військовослужбовців.