У Хмельницькому відкрили меморіальні дошки

Дата: 07.09.2018 Переглядів: 102

На фасаді Хмельницького вищого професійно-технічного училища №4 відкрили меморіальні дошки на честь трьох випускників закладу, які загинули на Сході України – Руслану Ліщуку, Дмитру Миколайчуку та Миколі Грабарчуку.

На заході були прусутні міський голова Олександр Симчишин, заступник обласної ради Валерій Лєсков, представник Держаної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Олександр Катеренчук, представники громадських об’єднань, а також учасники антитеристичної операції та учні.

Представники місцевої влади подякували рідним загиблих за героїзм їх дітей, висловили співчуття та закликали всіх присутніх щоразу, коли проходимите повз ці меморіальні дошки – зупинятись для того щоб подивиться у очі цим хлопцям. Згадати, що вони були такими ж, як і ви. Але віддали своє життя за наше майбутнє.

Вічна пам’ять Героям:

Ліщуку Руслану Володимировичу – народився 22 квітня 1978 р., в
м. Хмельницький. Загинув 28 жовтня 2014 р. (помер від поранень) у званні сержанта. Служив старшим стрільцем у 128-мій окремій гірсько-піхотній бригаді.

Миколайчуку Дмитру Васильовичу – народився 13 червня 1993 р., в
с. Ломачинці, Віньковецького району, Хмельницької області. Загинув 24 січня 2015 р., с. Виноградне, Маріупольська міська рада, Донецька область. Служив стрільцем у Херсонському окремому батальйоні, Південне ОТО НГУ.

Грабарчуку Миколі Олеговичу – народився 7 серпня 1996 р., с. Печеське, Красилівського району, Хмельницької області. Загинув 16 березня 2017 р. внаслідок мінометного обстрілу опорного пункту поблизу с. Лобачеве (Новоайдарський район) Луганської області. Служив у 14-тій окремій механізованій бригаді.