У Харкові пройшла акція на підтримку ветеранів АТО з інвалідністю

Дата: 21.12.2018 Переглядів: 97

За підтримки Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції проведено акцію на підтримку воїнів, які отримали поранення, захищаючи незалежність нашої держави.

Організатори заходу – громадська спілка “Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО” та  Харківський аероклуб імені Валентини Гризодубової – провели акцію у рамках реалізації психосоматичної реабілітаційної програми “Небо без обмежень”.

Ветерани війни з  інвалідністю 1, 2 і 3 груп змогли  піднятись в небо на літаках Ан-2 та ХАЗ-30 з аеродрому в селищі Коротич під Харковом.

В акції взяли участь півсотні  ветеранів з  Харківської, Київської, Дніпропетровської, Сумської, Полтавської областей, чиї фізичні можливості обмежені внаслідок важких поранень під час бойових дій, з подальшою ампутацією верхніх або нижніх кінцівок. Про це розповіла керівник Харківського центру психосоматичної реабілітації при “Інституті прикладної кріологіі”, доктор медичних наук, професор, полковник запасу медичної служби Наталя Лисенко.

За словами ветерана 92-ї окремої механізованої бригади Валерія Іматкулова,  учасники програми бачать її користь в тому,  що ця програма допомагає повірити в себе, “перевірити не лише свої сили, а й дух, а це запорука повноцінного життя”.

За останні роки участь у програмі  взяли понад тисячу ветеранів АТО та ООС з інвалідністю з різних областей країни.

Використано матеріали з інформаційного порталу “Цензор.нет”