У Хмельницькому відкрили обласний етап всеукраїнської дитячо-юнацької вiйськово-патрiотичної гри “Сокiл” (“Джура”) – 2019

Дата: 18.06.2019 Переглядів: 124

15 червня на Майдані Незалежності у м. Хмельницькому вiдбулось урочисте вiдкриття обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької вiйськово-патрiотичної гри “Сокiл” (“Джура”)-2019.

Джурівці з різних куточків Хмельниччини зібралися аби продемонструвати свою майстерність у військовому мистецтві та позмагатися за участь у всеукраїнському етапі.

Вітали рої (а саме так називаються команди-учасники) заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина, представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Хмельницькій області Олександр Катеренчук, представники структурних підрозділів ОДА, громадських організацій.

Виступаючі подякували учасникам за небайдужість до історії рідної країни, за рішучість та бажання до самовдосконалення та пізнання нового.

Далі на молодь чекатиме насичена програма. Рої змагатимуться у стройовій підготовці, стрільбі, будуть долати смугу перешкод, надавати першу допомогу тощо. Юні козаки вчитимуться активізувати свої знання та навички в екстремальних умовах, а також вправлятися у піснях та інших видах самодіяльного мистецтва. Чекатимуть на них й запальні конкурси та змагання, зустрічі з цікавими людьми.

 

Метою змагань є реалізація завдань дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри Українського козацтва «Сокіл» («Джура») щодо поширення військово-патріотичного виховання серед української молоді на основі козацьких традицій. Ця гра надає можливість активно залучати молодь до заходів, що привертають увагу до проблем становлення нашої державності, боротьби за незалежність, відновлення та збереження історичної пам’яті та надбань народу, формуванню у молоді високого сенсу життя, глибокої любові до нації, самовідданого служіння Батьківщині.