У Коростенському Центрі СПР приділяють увагу інформаційно-роз’яснювальній роботі

Дата: 10.12.2015 Переглядів: 196

9 грудня 2015 року фахівцем із зв’язків з громадськістю та пресою і юрисконсультом Центру соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи міста Коростень в рамках співробітництва з Коростенським місцевим Центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Центром зайнятості було проведено спільний захід у вигляді круглого столу з демобілізованими учасниками бойових дій, які знаходяться на обліку в Центрі зайнятості.

На зустрічі розглядалися питання системи заходів, спрямованих на захист прав та законних інтересів учасників АТО, в сфері державних соціальних гарантій та пільг. Присутніх захисників Батьківщини було ознайомлено з переліком пільг, визначеним статтею 12 Закону України “Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту” та державними соціальними гарантіями, які містяться в інших нормативно – правових актах вітчизняного законодавства.

Пільги та гарантії для учасників АТО юрисконсультом Центру для зручності сприйняття було розділено за сферами суспільного життя на медичну, соціальну, працевлаштування та інші. Учасникам заходу роз’яснено щодо механізму реалізації їх права на отримання пільг та соціальних гарантій, а також надані відповіді на інші питання, які цікавили присутніх. По завершенню зустрічі присутніх було поінформовано щодо засобів комунікації та зв’язку (телефонного, електронного та індивідуального).

Повідомляє Євгеній Горнович – юрисконсульт Центру