У Коростенському ЦСПР дітей знайомили з Великодніми традиціями

Дата: 06.04.2018 Переглядів: 33

5-6 квітня у Центрі соціально-психологічної реабілітації населення  м. Коростень, який працює у сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, фахівець із соціальної роботи Центру Марина Нестерчук  провела  ряд пізнавальних занять з дітьми молодшого шкільного віку та вихованцями центру “Віри, Надії, Любові”.

До уваги дітей з родин учасників АТО, ВПО та інших категорій  були представлені  “Великодневі ігри та забави”, “Великодневі традиції для дітей”. Мета занять – розвивати у дітей пізнавальний інтерес до історії нашої Батьківщини, до церковних традицій, до звичаїв українського народу.

Оскільки Великдень характеризується цілим рядом звичаїв, які увійшли в побут як ігри, святкові розваги, то під час занять діти познайомилися з Великодневими іграми та забавами, брали участь у конкурсах «Котись, котись, яєчко», «Принеси писанку», «Гонки великодневих кроликів», «Пошук пасхальних скарбів»  та дізналися, в які ігри і забави можна грати під час Великодніх свят, щоб усім було радісно й весело, щоб цьогорічне святкування запам’яталося надовго.

Діти також мали можливість виготовити пасхальні листівки для вітання своїх рідних та близьких, розповідали, як проводять час зі своїми сім’ями під час святкування Світлого Воскресіння Христового.

Про це інформує фахівець зі  зв’язків  з громадськістю та пресою  Любов Паламарчук