У Краматорську привітали волонтерів Донеччини

Дата: 06.12.2017 Переглядів: 51

Сьогодні у Краматорську відбулись урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня волонтера. З нагоди свята заступник голови облдержадміністрації Ігор Стокоз привітав присутніх та вручив Відзнаки Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичної операції» волонтерам ГО «Земля, люди і влада», «країна вільних людей», «Краматорські бджілки», пошукового загону АДВІС «Плацдарм», «Благодійного фонду «Карітас Краматорськ», Християнської місії милосердя «Ковчег», «Центр допомоги молоді «Твоя перемога».

 

 

 

 

 

 

«Саме українські волонтери у той важкий для держави час, коли відбулась анексію Криму та РФ почала агресію проти України, найпершими стали до підтримки української армії. Саме завдяки волонтерам Україна змогла піднятися на ноги: було виграно час завдяки роботі волонтерів і всього суспільства, ми змогли відновити українську армію», – наголосив Ігор Стокоз та подякував усім волонтерам за неоціненний внесок у захист країни.

 

 

 

 

 

 

Ведучими обласного заходу виступили Володимир Рибалкін – учасник АТО, волонтер та заступник начальника Східного відділу Служби Анна Адам.
Також до присутніх з вітальним словом звернувся військовий капелан отець Василь Іванюк та радник міністра соціальної політики України Олександр Ворошков.