У Києві вшановують подвиг захисників країни

Дата: 12.10.2018 Переглядів: 43

Сьогодні, 12 жовтня, напередодні відзначення Дня захисника України у Парку Вічної Слави в м. Києві відбулось покладання квітів до Вічного вогню.

Пам’ять загиблих Героїв, які мужньо захищали кордони рідної країни, прийшли вшанувати  перший заступник голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Ігор Мальцев, представники Київської міської державної адміністрації, ветеранських громадських об’єднань, громадськості, ветерани та мешканці столиці.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх героїв, які віддали своє життя за Україну. Потім відбулась урочиста церемонія покладання квітів.

Як відомо, свято День захисника України встановлено 14 жовтня 2014 року Указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.