У Києві відбудеться перший Ветеранський забіг на Legion Run

Дата: 10.07.2018 Переглядів: 46

28 липня об 11.40, на території X-Park, в рамках міжнародного спортивного заходу Legion Run, відбудеться «Ветеранський забіг».

Учасники «Ветеранського забігу» – ветерани, учасники бойових дій, добровольці, поранені бійці, діючі військовослужбовці та воєнні волонтери. Орієнтована кількість – 100 учасників.

Це соціальна ініціатива, що має на меті привернути увагу суспільства до проблем ветеранів, а також показати важливість спорту в їхньому житті.

Спортивний міжнародний захід  Legion Run проводиться в багатьох європейських містах: Афіни, Вільнюс, Рим і багато інших. В минулому році Legion Run вперше був проведений в Києві. Забіг передбачає подолання 5-кілометрової дистанції з перешкодами з піску, бруду, води, льоду тощо.

«Ветеранський забіг» на Legion Run починається об 11.40. Після проходження командою всієї дистанції на учасників чекає нагородження та фотосесія.

Коли: 28 липня об 11.40

Де: X-Park (на території парку «Дружби Народів»)

Організатори заходу: ГО «Добровольці» — організація, що займається соціальним захистом учасників бойових дій та їх родин, Legion Run

Контактна особа: Анастасія Римар, 066 4387411