У Києві відбулася Міжнародна Асамблея Матерів

Дата: 15.05.2018 Переглядів: 74

13 травня у Києві з нагоди відзначення Міжнародного Дня матері за підтримки Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції (далі – Служба) відбулася Міжнародна Асамблея Матерів, мета якої – привернути увагу суспільства до проблем, які турбують матерів загиблих бійців АТО.

Організатор заходу  – Голова Комітету Верховної Ради України охорони здоров’я, народний депутат України Ольга Богомолець. 

Запрошені до участі в заході – представники Сектору у м. Києві Служби, ветерани АТО, матері й дружини загиблих військовослужбовців і добровольців з багатьох регіонів України, зокрема з Чернігова, Черкас, Вінниці, Дніпра, Запоріжжя, Кривого Рогу, Чернівців, Сум, Херсона та Миколаєва.

На Михайлівській площі пройшла церемонія покладання квітів до Народної стіни пам’яті, у Михайлівському Золотоверхому соборі відбулася молебень за загиблими.

Після цього, матері українських воїнів, Героїв Небесної Сотні та інші учасники заходу пройшли Ходою до Майдану Незалежності й поклали квіти біля монументу Героям Небесної Сотні.

На завершення, в приміщенні Київської міської державної адміністрації відбулася Міжнародна асамблея матерів.