У Київській облраді відбулось обговорення програми підтримки учасників АТО

Дата: 26.10.2017 Переглядів: 111

Активісти громадських організацій учасників АТО Київщини взяли участь в обговоренні проекту регіональної програми “Разом до перемоги”

26 жовтня  2017 року у сесійній залі Київської обласної ради відбулось обговорення проекту обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції на Сході України “Разом до перемоги”, розробленої за ініціативи депутатського корпусу Київської облради.

Кошти планується спрямовувати на надання різних видів матеріальної допомоги, заходи з адаптації та соціалізації учасників АТО та забезпечення інших пільг і преференцій.

Обговорення, у якому взяли участь представники районних громадських організацій учасників АТО, проведене головою Київської обласної ради Стариковою Г.В., яка презентувала програму. Усі учасники мали можливість ознайомитись із змістом програми у паперовому вигляді і висловити свої зауваження і пропозиції, а для подальшої роботи над проектом програми була обрана робоча група.

Принагідно Голова облради вручила активістам Подяки “За вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток області, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди Дня захисника України”, а також Почесну грамоту – Громадській Раді учасників АТО при Ірпінському міському голові.

У заході взяли участь директор Департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації та представники Сектору у Київській області Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, які вручили учасникам заходу Пам’ятки ветеранам АТО та членам їх сімей.