У Луганській області відзначили 73 річницю завершення Другої світової війни

Дата: 07.09.2018 Переглядів: 21

У місті Сєвєродонецьк Луганської області 4 вересня 2018 року відзначили 73 річницю завершення Другої світової війни. Біля братської могили «Меморіал Слави» відбувся урочистий захід з нагоди 73-ї річниці завершення Другої світової війни та 75-ї річниці визволення Луганської області від фашистських загарбників.

Вшанувати пам’ять про загиблих воїнів та жертв війни прийшов заступник голови облдержадміністрації Юрій Клименко.

У своїй промові він зазначив, що наше покоління повинно знати правду про те, якою дорогою ціною здобули перемогу мужні воїни в ім’я миру на нашій землі та вклонився ветеранам, які незважаючи на свій вік сьогодні прийшли на захід.

«Сьогодні ми боремося з російською військовою агресією. Наші захисники, українські солдати вистоюють територіальну цілісність, суверенітет та незалежність держави. Правда на нашому боці. Упевнений, перемогли тоді, переможемо і зараз, – наголосив заступник голови облдержадміністрації.

В урочистих заходах участь також взяли головні спеціалісти Східного міжрегіонального відділу Юлія Довженко та Валерій Нагорняк, представники громадських організацій ветеранів війни та учнівська молодь.

Діти стали ініціаторами акції «Птахи пам’яті». Вони із білого паперу створили птахів і разом із усіма присутніми під час покладання квітів залишили ці орігамі біля пам’ятного знаку.