У Нікополі на Дніпропетровщині відкрили пам’ятник Героям України

Дата: 22.01.2018 Переглядів: 70

Це вилитий у металі воїн, захисник, який в одній руці тримає зброю, в іншій – прапор. Бронзову скульптуру солдата встановили в центрі Нікополя у неділю, 21 січня, біля міськради, де раніше стояв пам’ятник Леніну. Фігура воїна знаходиться поряд зі стелою, що зображує мапу України.

Воїн уособлює всіх захисників України. Тих, хто загинув за незалежність держави, і тих, хто мужньо захищає її і сьогодні.

Співавторами монументу стали скульптор Микола Гапон, історик та громадський діяч Станіслав Каширний, фотограф Юрій Горобець, учасники АТО та члени родин загиблих солдатів.

Подвиг українських бійців повинен бути увічнений. Цей пам’ятник – шана справжнім патріотам нашої землі, приклад мужності для нащадків. Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання. Захід завершився покладанням квітів до меморіалу «Захисник України» та до стіни зі світлинами нікопольських бійців, які загинули на Донбасі.

У зоні АТО загинули 33 бійця з Нікополя і Нікопольського району. Всього в Нікополі та Нікопольському районі – 960 учасників АТО.

Про це повідомляється представниками Служби у Дніпропетровській області.