У приміщенні Служби вручено орден „За заслуги” ІІІ ступеня ветерану військової служби Валерію Василюку

Дата: 13.10.2017 Переглядів: 75

Сьогодні перший заступник Голови Державної  служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Ігор Мальцев вручив орден „За заслуги” ІІІ ступеня ветерану військової служби Валерію Василюку.

Орден вручено відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка від 28.06.2017 № 168/2017 за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм.

На врученні були присутні керівники та працівники Служби, Герої України, учасники антитерористичної операції Олександр Порхун та Ігор Герасименко, представники громадського об’єднання „Асоціації ветеранів та учасників бойових дій „Купол”.

Після офіційної частини Ігор Мальцев поінформував присутніх гостей про напрями діяльності Служби, досягнення та плани на майбутнє. Керівник громадського об’єднання „Асоціації ветеранів та учасників бойових дій „Купол” Володимир Рябченко розповів про роботу свого об’єднання.

Учасники заходу домовились про поглиблення подальшої співпраці у сфері соціального захисту учасників бойових дій.