У рамках реалізації програми “Соціальна адаптація неповнолітніх, які скоїли злочин” відбувся візит до Прилуцької виховної колонії

Дата: 27.07.2018 Переглядів: 81

25 липня відбувся візит представників Всеукраїнської організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції, Міністерства молоді та спорту України до Прилуцької виховної колонії в рамках реалізації програми “Соціальна адаптація неповнолітніх, які скоїли злочин”, що реалізується ГО “СКМ” у партнерстві з громадськими об’єднаннями “Союз “Золотий Вік України” та “Об’єднані Україною”.

В цей день відвідувачами проведено урок мужності з демонстрацією слайдів, відзнятих в зоні бойових дій на сході України. Окремо наголошено на правах та обов’язках людини і громадянина.

Присутня молодь уважно слухала, жваво реагувала та виявила бажання взяти участь у творчому конкурсі “Арт Примирення ” на тему: “Я маю право на нове життя”.

В рамках зустрічі співачка Алла Медведєва та вихованці колонії виступили з концертною програмою.

Цікавим та пізнавальним моментом було відвідування музею колонії де зберігаються роботи вихованців. Приємно відмітити професійність  і художнє виконання робіт.

З творчими роботами хлопців можна буде ознайомитися у жовтні на виставці в Українському Домі (м. Київ).