У Торонто стартували Ігри Нескорених. Україна вітає перших медалістів

Дата: 25.09.2017 Переглядів: 32

Як повідомляє наш медіа-партнер, національне інформаційне агентство УКРІНФОРМ, у канадському Торонто стартували треті міжнародні змагання серед поранених військовослужбовців – «Ігри нескорених».

В урочистій церемонії відкриття, що пройшла на спортивній арені «Air Canada Centre», взяли участь кілька сотень учасників та тисячі глядачів.

Почесними гостями були Президент України Петро Порошенко, прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо, засновник змагань британський принц Гаррі, генерал-губернатор Канади Девід Джонстон та очільниця делегації США – Меланія Трамп.

За 7 днів змагань (до 30 вересня) понад 500 поранених бійців змагатимуться у 11 адаптивних спортивних дисциплінах.

До основного складу української збірної входять 15 спортсменів, усі з яких проходили службу під час антитерористичної операції. Це люди віком від 22 до 50 років з різних куточків України. Багато хто з них є кандидатом в майстри або майстром з різних видів спорту, деякі брали участь в марафонах, півмарафонах, змаганнях з тріатлону IRONMAN або в марафоні морської піхоти США. Разом із членами основної команди, до Канади з України прилетіли і 11 резервних спортсменів.

Рахунок нагородам збірної України на ІІІ Іграх нескорених (Invictus Games) в Торонто (Канада) відкрив 29-річний офіцер Національної поліції Сергій Торчинський з Луцька.

У легкоатлетичних змаганнях Торчинський у ніч на понеділок показав 3-й результат у секторі для штовхання ядра (13,71 метра), здобувши бронзову нагороду, повідомляє УКРІНФОРМ.

Це перша в історії медаль України, яка вперше бере участь в Іграх нескорених.

 

 

 

 

 

Перебіг змагань – на офіційній сторінці Ігор – invictusgames.in.ua