У центрі Одеси пройшов мітинг-реквієм пам’яті Аміни Окуєвої

Дата: 02.11.2017 Переглядів: 49

У центрі Одеси вчора відбувся мітинг-реквієм пам’яті Аміни Окуєвої. Увечері 1 листопада, на Приморському бульварі біля пам’ятника Дюку де Рішельє зібралося багато людей. Серед них – відомі в місті активісти, військовослужбовці, курсанти військових вишів і друзі загиблої. Багато хто з присутніх особисто знав Окуєву. До монумента прикріпили її великий портрет, під яким біля підніжжя пам’ятника поклали квіти.

Із запалених лампадок люди виклали її ім’я – «Аміна». Дивиться відео-репортаж на Радіо Свобода.

Присутні тримали запалені свічки, лампадки, портрети патріота України. Вони разом виконували патріотичні пісні, а також у форматі «вільного мікрофона» кожен охочий міг висловити співчуття, вголос згадати історії, пов’язані з героїчною жінкою.

Аміна Окуєва – чеченський доброволець із батальйону «Київ-2», лейтенант Збройних сил України. Брала участь у Революції Гідності та у війні на Донбасі у складі батальйону «Київ-2».

1 листопада Аміну Окуєву поховали в Дніпрі поруч з командиром міжнародного батальйону імені Джохара Дудаєва Ісою Мунаєвим (УКРІНФОРМ).

30 жовтня автомобіль добровольців АТО Окуєвої та її чоловіка Осмаєва, колишнього командира міжнародного миротворчого батальйону імені Джохара Дудаєва, обстріляли на залізничному переїзді в селищі Глеваха Київської області. Окуєва загинула, її чоловік дістав поранення.

За матеріалами інформагентства УНІАН