СПЦ м. Славутич допомагає у перепідготовці колишніх військовослужбовців та учасників АТО

Дата: 15.02.2016 Переглядів: 199

12 лютого 2016 року в м. Чернігів відбувся захід в рамках перепідготовки військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей.

1 (3)Даний напрямок діяльності передбачає вивчення здатності учасників до перепідготовки та відкриття власної справи; навчання з питань економіки підприємницької діяльності, управління, саморозвитку особистості, командної взаємодії; психологічну адаптацію, сприяння у працевлаштуванні.

В ході психодіагностичного семінару з учасниками проводились інтерв’ю щодо їх освіти, характерних особливостей особистості, досвіду роботи, мотивації до навчання, цілепокладання та професійної перспективи. Захід відвідало 26 осіб.

DSC_2782Враховуючи значний досвід Соціально-психологічного центру м. Славутич у проведенні соціологічних досліджень, тестування, тренінгів та семінарів, до участі у заходах запрошений заступник директора установи, кандидат психологічних наук Акименко Ю.Ф., який взяв участь у співбесідах з учасниками перепідготовки (колишніми військовими, учасниками АТО та членами їх сімей).