У Запоріжжі підвели підсумки щорічного благодійного марафону

Дата: 27.12.2018 Переглядів: 139

26 грудня 2018 року у Запорізькому обласному центрі молоді відбувся брифінг за участі відповідальних за проведення благодійного марафону до Дня Збройних Сил України та представників ветеранських об’єднань. Участь у брифінгу взяв головний спеціаліст Східного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Костянтин Денисов.

Відповідальна за марафон, керівник громадського об’єднання «Побратим» Світлана Алексєєва зазначила, що всього було зібрано 960 тис. грн. Адресну матеріальну допомогу отримали 380 осіб – родини загиблих бійців та захисники, що потребують тривалого лікування. Найбільші суми коштів надійшли  з Бердянська, Мелітополя, Запоріжжя та Василівки.

Окремо відзначили рішення ветеранів АТО з м. Бердянськ спрямувати всі кошти на лікування важкохворої доньки свого побратима-земляка.

Керівник обласного центру допомоги учасникам АТО Андрій Несмачний та голова правління Запорізької міської організації ветеранів АТО Михайло Пирог закликали небайдужих запорожців долучатися до нинішнього марафону, що вже зібрав майже 1 млн. грн.

Костянтин Денисов додатково поінформував про загальнодержавні та місцеві програми лікування та реабілітації постраждалих ветеранів війни.