У Запоріжжі вшанували жертв політичних репресій

Дата: 18.05.2018 Переглядів: 66

Захід у Запоріжжі із вшанування жертв політичних репресій тоталітарного комуністичного режиму відбувся 18 травня 2018 року біля пам’ятної брили жертвам політичних репресій 30-50 років (вул. Олександрівська, 32).

Участь взяли представники обласної та міської виконавчої влади, місцевого самоврядування, військові, учасники АТО, духовенство, студенти коледжів та університетів, головні спеціалісти Східного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Тімур Книш і Костянтин Денисов.

Після виконання державного гімну відбувся мітинг, де виступив Костянтин Денисов, який зазначив, що під каток репресій потрапили вояки та зв’язкові УПА, які зі зброєю в руках протистояли двом тоталітарним режимам – комуністичному та нацистському. Він нагадав присутнім, що за поданням представників Служби обласною владою було нагороджено реабілітованого ветерана УПА Костянтина Сліпецького з Мелітопольського району, який  7 травня відзначив свій 90-річний ювілей.

По завершенні мітингу присутні поклали квіти до пам’ятної брили.