Учасників АТО запрошує Рівненський госпіталь ветеранів війни

Дата: 22.11.2016 Переглядів: 235

Представляємо комунальний заклад “Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни” Рівненської обласної ради, який надає послуги за державною програмою, що реалізується Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, за напрямком “Здійснення заходів з психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції”.   

Заклад пропонує ветеранам – учасникам АТО пройти психологічну реабілітацію.

Фахівці госпіталю добре  розуміють, що психологічна реабілітація ветеранів має завдання допомогти пацієнту відреагувати на травматичний досвід в безпечній терапевтичній обстановці. Психологічна корекція ставлення до свого стану надзвичайно важлива для них. Це потребує великого такту і терпіння, поваги до пацієнта та його травматичного досвіду. Проводити її треба з урахуванням психологічних, культурних і національних особливостей людей. Надзвичайно важливими для ветеранів, які повернулися з війни, є позитивні емоції. Повернути радість та інтерес до мирного життя – першочергове завдання психологів цього закладу.

rivne_hosp2Госпіталь знаходиться за адресою: Рівненська обл., Рівненський район, смт Клевань, вул. Деражненська, 39. Контакти: тел. (0362) 27-04-10, факс (0362) 27-01-03, е-mail: ogiv@ukr.net.

Більш докладно з інформацією про реабілітаційну установу можна ознайомитись на сайті Госпіталю ветеранів війни.