Учні з Хмельниччини побували у Київському військовому ліцеї ім.Івана Богуна

Дата: 28.12.2017 Переглядів: 49

За сприяння управління молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації для 50 учнів області проведена виїзна екскурсія-семінар, присвячена національно-патріотичному вихованню учнівської молоді.

В ході екскурсії учні відвідати Київський військовий ліцей ім.Івана Богуна, де оглянули матеріально-технічну базу та поспілкувалися з начальником ліцею Героєм України, генерал-майором ЗСУ, почесним громадянином м. Хмельницький Ігором Гордійчуком. 

Основна мета заходу – утвердження в свідомості молоді об’єктивної оцінки ролі українського війська в українській історії, спадкоємності розвитку Збройних Сил у відстоюванні ідеалів свободи та державності України та формування готовності юнаків шкільного віку до строкової військової служби в Збройних Силах України.

Під час екскурсії школярів ознайомлено з різними видами стрілецької зброї. У кожного юнака була можливість випробувати свої сили у інтерактивному тирі. Також школярі побачили навчальні класи та музей історії ліцею.

Ігор Гордійчук особисто розповів гостям про ліцей. На завершення зустрічі Ігор Володимирович поздоровив школярів з прийдешніми новорічними святами та пригостив смаколиками, також учні зробили групове фото із Героєм.