« Україна за безпеку дорожнього руху»

Дата: 16.05.2017 Переглядів: 106

З 8 по 14 травня тривав четвертий глобальний тиждень безпеки дорожнього руху ООН в Україні.

У м. Тернопіль працівники Національної поліції та Державної служби з надзвичайних ситуацій провели навчання та майстер-клас «Україна за безпеку дорожнього руху».

Під час проведення заходів особлива увага приділяється додержанню автомобільними перевізниками законодавства про автомобільний транспорт, контролю за виконанням правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, профілактичних заходів з попередження дорожньо-транспортних пригод, роз’яснювальної роботи щодо дотримання учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху та безпеки перевезень пасажирів і вантажів.

Мета проведення заходів – підвищення безпеки дорожнього руху, попередження та запобігання дорожньо-транспортних пригод при здійсненні перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом.

На заході були присутні: голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук, начальник управління  охорони здоров’я Тернопільської ОДА Володимир Богайчук та представник державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Тернопільській області Микола Казюк.

Довідково У порівнянні з 2015 роком рівень аварійності з вини водіїв ліцензованого автомобільного транспорту знизився на 4,3%, кількість загиблих у ДТП осіб зменшилася на 38%.

З початку цього року зареєстровано 54,5 тисяч ДТП. Це на 12,1% більше, в порівнянні з минулим роком. Кожна восьма автопригода з потерпілими – 723 людини загинуло, понад 8 тисяч травмовано. Удвічі збільшилась кількість ДТП за участі водіїв громадського транспорту.

Торік на Тернопільщині внаслідок аварій загинули 69 людей, 700 було травмовано.