Українські Збройні Сили відзначають 24-річницю

Дата: 06.12.2015 Переглядів: 142

Це свято відзначається щорічно 6 грудня — у день ухвалення в 1991 році закону “Про Збройні Сили України”. Як наголосив напередодні Президент України Петро Порошенко, у цей день відзначать особливий внесок української новітньої армії в захист Батьківщини.

Фото-0118Сподіваємось, що наступну річницю Збройних Сил Україна зустріне на своїй єдиній мирній землі під світлим мирним небом. Коли дивишся на наших дітей, які вибираються на нову техніку, не розуміючи, напевно, навіщо вона знаходиться біля пам’ятника Ользі та Михайлівського собору, задаєшся питанням: мабуть нема зараз в Україні того, хто не був би причетним до цієї дати.

Фото-0119

Війна торкнулася кожного: солдат, які на Сході виборюють незалежність Держави, іх батьків та дітей, як чекають повернення своїх героїв з перемогою, волонтерів, які підтримують нашу армію з самого початку бойових дій. Так, війна пройшла скрізь серце кожного чесного українця, який розуміє, що йому жити краще у вільній країні.

фотоатоТільки в єдності з усім суспільством стануть незламними наші Збройні Сили.

Бажаємо всім нам віри в себе, в свою країну, в своє майбутнє. Слава Україні!

З нагоди Дня Збройних Сил України студія EyeLidStudio на волонтерських засадах власними силами зняла соціальний відеоролик для Міністерства оборони. Відео унікальне тим, що в ньому беруть участь реальні учасники АТО.