Уряд підтримує родини Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2019 Переглядів: 101

Кабінет Міністрів України на засіданні у середу, 20 лютого, схвалив черговий пакет рішень, направлених на підтримку та соціальну допомогу родинам Героїв Небесної Сотні. Вони стосуються, серед іншого, заходів психологічної реабілітації та забезпечення житлом родин Героїв.

Про це повідомляє Урядовий портал

“Треба зараз підсилювати напрямки і соціальної реабілітації, і інші. Ми виділяємо 25 млн на закупівлю квартир для родин Героїв. Вони самі визначать, де і за якою ціною купувати. Для нас це важливо, і будемо у постійному діалозі – не під дати. В цьому є людське ставлення до подвигу людей», – наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Уряд підтримав проект постанови щодо забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у Революції Гідності, а також членів їх сімей.

Окрім того, разом із цією постановою члени уряду також підтримали проекти постанов Кабінету міністрів про надання послуг соціальної та психологічної реабілітації постраждалим учасника Революції Гідності, щодо надання послуг із соціальної та професійної адаптації постраждалим учасникам Революції Гідності, а також проект постанови, яка поширює порядок санаторно-курортного лікування на постраждалих учасників Революції Гідності.

Джерело: Укрінформ