Урочистості з нагоди вшанування учасників бойових дій

Дата: 15.02.2018 Переглядів: 54

Перший заступник Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Ігор Мальцев, директор департаменту по роботі з ветеранами війни та учасниками АТО Сергій Лапа, головний спеціаліст Сергій  Войчук 14 лютого 2018 року взяли участь в урочистому зібранні, присвяченому Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди відзначення 29-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан, яке відбулося в в Центральному будинку офіцерів Збройних Cил України.

Під час урочистостей з вітальним словом виступив Президент України Петро Порошенко. У своєму виступі він нагадав історію останніх п’ятдесяти років, коли в різних куточках планети спалахували війни та воєнні конфлікти, у більшості яких брали участь наші співвітчизники-українці. Глава держави наголосив: “Час не може викреслити з пам’яті героїчні подвиги, приклади відваги та бойового братерства десятків тисяч синів і доньок України”.

Присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять полеглих.

Президент нагородив ветеранів-афганців державними нагородами.

У заході також взяла участь делегація ветеранів – учасників бойових дій з Закарпатської області на чолі з заступником начальника Західного міжрегіонального відділу Служби Іваном Балашовим.

А напередодні, ветерани Афганістану та воїни АТО, захисники незалежності України з Закарпаття взяли участь у мітингу – реквієму, який пройшов у м. Ужгород біля пам’ятнику «Скорботна матір».