В Ірпені презентували перший в Україні Центр психо-фізичної реабілітації для постраждалих в АТО

Дата: 28.04.2015 Переглядів: 246

27 квітня у Військово-медичному клінічному центрі професійної патології військовослужбовців Збройних Сил України, що в Ірпені, відбулося офіційне відкриття першого в Україні Центру психо-фізичної реабілітації для постраждалих в АТО.

У центрі створено кабінети психо-фізичного впливу та психотерапії з використанням технології аудіовізуальної стимуляції, кабінет ерготерапії, де поранені бійці під керівництвом інструктора відновлюють звичні побутові функції, та кабінет інтерактивної мультимедійної системи реабілітації IREX, аналогів якій немає в усій Східній Європі.

В основі проекту досвід провідних північно-американських та європейських реабілітаційних центрів для ветеранів збройних конфліктів.

Створення Центру стало можливим за підтримки благодійного проекту “Ангели-охоронителі України”, започаткованого Лігою українок Канади, яку очолює Леся Шимко, Медичної служби Штабу Національного спротиву та окремих волонтерів, що відгукнулися на прохання про технічну допомогу.

На відкритті Центру був присутній Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко.

Про це інформує Урядовий портал.