В Іванківському ЦСПР презентували види робіт у медіа просторі

Дата: 27.11.2018 Переглядів: 37

26 листопада в Іванківському центрі соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, громадські експерти з роботи у медіа-просторі презентували інтерактивні види робіт.

Мар’яна Душар, журналіст, фахівець із більш ніж 10-ти річним досвідом роботи у сфері інформаційних технологій, та Андрій Нечипорук, керівник громадської організації “Товариство Лева”, провели майстер-клас з написання оригінальних текстів, а також розповіли як правильно вести соціальну сторінку у мережі Facebook та інформаційну сторінку на сайті Центру.

Фахівці поділилися досвідом, як лаконічно, просто та цікаво доносити інформацію та новини до своїх читачів. Під час заняття експерти звернули увагу присутніх на таке важливе питання, як недостовірна інформація. Вони показали, як відфільтровувати інформацію та перевіряти її правдивість з першоджерел.

Навчання проходило у форматі “питання-відповідь”, де всі могли отримати відповіді на запитання, які їх цікавили найбільше.

Крім спеціалістів Центру, на занятті були присутні працівники Іванківської районної державної адміністрації та центру зайнятості.