В Івано-Франківську вшанували учасників бойових дій

Дата: 15.02.2018 Переглядів: 109

15 лютого в м. Івано-Франківську відбулися поминальні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та    29-ої річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

Участь у заходах взяли представники обласної та міської влади, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції,  ветерани афганської війни, громадськість краю.

Присутні на заході хвилиною мовчання згадали тих, хто не повернувся з афганської війни, помолилися за упокій душ померлих, висловили вдячність рідним та побратимам загиблих. Не забули також про Героїв Небесної сотні та учасників АТО.

Довідково.

В Івано-Франківській області налічується 15 первинних осередків УСВА, які об’єднують понад півтори тисячі осіб. Також, 15 сімей загиблих військовослужбовців за рішенням Івано-Франківського міськвиконкому мають 100% пільгу на комунальні послуги та отримують по 500 грн доплати у пенсію за загиблим сином.

У Афганській війні 1979-1989 років брав участь 2 881 житель Івано-Франківщини. З них 82 загинули, один зник безвісти, 116 залишились інвалідами.