В Одесі нацгвардійці змагаються у Семиборстві

Дата: 07.09.2017 Переглядів: 72

5 вересня в м. Одеса на базі стадіону ФСТ «Динамо» відбулось урочисте відкриття чемпіонату Національної гвардії України з військово-спортивного багатоборства, розділ «Семиборство».

Всього в чемпіонаті приймають участь 16 команд, які представлять усі регіони нашої держави. Змагання пройдуть протягом чотирьох днів, з 5 по 8 вересня в семи видах спорту: біг на 100 метрів; біг на 3000 метрів; плавання на 50 метрів; стрільба з бойової зброї, підтягуванні на перекладенні; подолання полоси перешкод, метання гранати. Спортсмени будуть змагатись за перемогу в індивідуальній та командній першості.

На відкритті заходу були присутні представники Одеської обласної державної адміністрації, Державної служби України в справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського та ветеранських організацій.

У своєму виступі завідувач Південного міжрегіонального сектору Микола Сторожук привітав учасників змагань від іменні Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції та зазначив: «Військовослужбовці Національної гвардії України з честю виконують бойові завдання на Сході України і ви, як ніхто знаєте, що таке фізична витривалість, майстерність та сила волі, і яким чином вони досягаються через організацію та проведення заходів з фізичної підготовки та спорту. Безперечно переможець буде один, але кожний із вас повинен намагатись встановити власні особисті рекорди, вміти працювати на команду та загартовувати силу духа».

В останній день чемпіонату, 8 вересня на стадіоні «Динамо» відбудуться змагання з бігу на 3000 м та урочисте закриття змагань і нагородження переможців першості в індивідуальному та командному заліках.

Відеорепортаж з місця події.