В Одесі ветерани вшанували пам’ять загиблих побратимів

Дата: 10.04.2018 Переглядів: 160

З нагоди четвертої річниці від початку проведення антитерористичної операції на сході України у сквері Героїв Небесної Сотні 7 березня одеські ветерани вшанували пам’ять загиблих бойових побратимів.

Разом із представниками ветеранських організацій, волонтерами, родинами загиблих воїнів, громадськістю та священиками участь у вшануванні подвигу земляків взяв керівник Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Микола Сторожук.

 

 

 

 

 

Захід розпочався з хвилини мовчання за загиблими військовослужбовцями у російсько-українській війні та молебну, в якому взяли участь представники різних релігійних конфесій.

 

Після завершення молебну всі присутні разом виконали Державний гімн України, під музичне супроводження пісні “Плине кача” поклали квіти до меморіального каменю на місці спорудження Меморіалу воїнам Одеси та області, які загинули в зоні проведення АТО.

У сквері ще довго лунали українські патріотичні пісні, а  одесити мали можливість ознайомитись з біографіями героїв-земляків.

Відеорепортаж з місця події дивиться у ТСН.