«Вас не забудемо. Всіх пам’ятаємо»

Дата: 12.04.2019 Переглядів: 32

11 квітня, в місті Рогатині, в приміщенні школи естетичного виховання учнів відбулася пам’ятна патріотична година-гра «Вас не забудемо. Всіх пам’ятаємо», у якій взяли участь 6 команд різновікових колективів учнів 8-11 класів м. Бурштина та Рогатинського району.

Метою заходу стало вшанування пам’яті загиблих учасників АТО/ООС Рогатинського району та м. Бурштина.

Захід відбувся з ініціативи громадської організації Івано-Франківської обласної спілки членів сімей загиблих, померлих та безвісті зниклих в зоні АТО, Західного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції за підтримки відділу освіти і науки Бурштинської міської ради та управління освіти,молоді та спорту Рогатинської райдержадміністрації.

Захід розпочали хвилиною мовчання за загиблими земляками, після чого розпочалася патріотична гра, що складалася з трьох раундів.

Почесними гостями заходу стали матері та дружини загиблих героїв: Андрія Білоуса, Івана Югана, Миколи Білоголовського, Вадима Савчака,Володимира Соківка.

Після завершення патріотичної пам’ятної години головний спеціаліст Західного міжрегіонального відділу Служби Володимир Веркалець подякував всім присутнім за підтримку даного заходу, висловив надію, що такі патріотичні години будуть проводитися щорічно, щоб рідні загиблих відчували,що про їхніх Героїв не забуто.

Присутні матері та дружини вручили переможцям подяки, пам’ятні медалі та Кубок Переможця, а організатори на пам’ять про проведення турніру передали родинам пам’ятну медаль з зображенням Героя.

Після завершення заходу для учасників турніру організовано екскурсію в музей-церкву Святого Духа.